Acteurs:
Oľga Feldeková (presentator), Ivo Gogál, Emil Horváth ml., Ľubo Gregor, Zita Furková, Jana Nagyová Pulm, Dušan Szabó, Ivan Béla Vojtek, Mária Hájková, Milan Lasica, Miroslav Noga, Jana Oľhová (meer)Acteurs
Jaroslav Filip
Tsjechoslowakije
De beste series:
Štúrovci (1991) (serie)
Smejeme sa storočiami (1983) (serie)
Stanislav Dančiak
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Zbojník Jurošík (1991) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Peter Debnár
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Der Ochsenkrieg (1987) (serie)
Nech žije deduško (1978) (serie)
Eva Večerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nepokojná láska (1975) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Andrej Hryc
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Kamila Magálová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Terapie (2011) (serie)
Život bez konca (1982) (serie)
Vladimír Obšil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pltník Paľko a vodník Venček (1983) (serie)
Moje kone vrané (1980) (serie)
Štúrovci (1991) (serie)
Oľga Vronská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život bez konca (1982) (serie)
Zaprášené histórie Ema Bohúňa (1970) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Ján Kroner ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Domov (1985) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Zuzana Tlučková
Tsjechoslowakije
Magda Vášáryová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Straty a nálezy (1974) (serie)
Dnes večer hrám ja (1988) (serie)
Zuzana Kronerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Vivat Beňovský (1975) (serie)
Emília Vášáryová
De beste series:
Herec (2020) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Parížski mohykáni (1971) (serie)
Ingrid Filanová-Žirková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život bez konca (1982) (serie)
Vrabce z Tŕnia (1984) (serie)
Smejeme sa storočiami (1983) (serie)
Naďa Kotršová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
...a teraz sa rozhodni (1980) (serie)
Smejeme sa storočiami (1983) (serie)
Zoro Laurinc st.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Neporaziteľná Vilma (1976) (serie)
Povstalecká história (1984) (serie)
Jana Bittnerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Le Bureau des Légendes (2015) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Drôle (2022) (serie)
Matej Landl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Tajné životy (2014) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Dagmar Sanitrová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Štúrovci (1991) (serie)
Marian Labuda
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Sedem statočných budíkov (1975) (serie)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (serie)