Artiesten
Iva Hüttnerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (toneelregistratie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Těžká hodina (1986) (Tv-film)
Lumír Olšovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Účastníci zájezdu (2006)
Hodina pravdy (2000) (Tv-film)
O pyšném panovníkovi (1998) (Tv-film)
Bohumil Klepl
Sovjet-Unie
Beste films:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (toneelregistratie)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Karel Vágner
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Trhák (1980)
Flirt se slečnou Stříbrnou (1969)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Barbora Tachecí
Tsjechoslowakije
Olga Šípková
Tsjechoslowakije
Daniela Šinkorová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (Tv-film)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (Tv-film)
Markéta Hrubešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Kateřina Brožová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Poprask na laguně (1996) (toneelregistratie)
Jacobowski a plukovník (1998) (toneelregistratie)
Pavel Trávníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Petra Horváthová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Past (2020) (Tv-film)
Pánský klub (2022)
Manžel na hodinu (2016)
Martin Kraus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Oktopus (2023) (serie)
Kanadská noc (2008) (Tv-film)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Richard Nedvěd
Tsjechoslowakije
Beste films:
Probudím se včera (2012)
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (toneelregistratie)
Komici s.r.o. The Tour (2016)
Lukáš Hejlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Polski film (2012)
Deníček moderního fotra (2021)
Heidi Janků
Tsjechoslowakije
Beste films:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
F.T. na cestách (1988)
Ivana Andrlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Princ a Večernice (1978)
Podnájemníci (1976) (Tv-film)
Studentská balada (1986) (Tv-film)
Yvetta Blanarovičová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (Tv-film)
Vlasta Žehrová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Kamila Špráchalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Třináctery hodiny (1990) (Tv-film)