Regie:
Miroslav FischerCamera:
Jozef BrezanskýMuziek:
Gejza DusíkActeurs:
Jaroslav Rozsíval, Gizela Veclová, Zuzana Maďarová, Vlado Müller, Emil Horváth ml., Peter Oswald, Eliška Macháčková, Jana Nagyová Pulm, Sidónia Haljaková-Gajdošová, Ivan Krajíček, Jozef Kuchár (meer)Acteurs
Jaroslav Rozsíval
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nebeští jezdci (1968)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Jánošík I., II. (1963)
Gizela Veclová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Medená veža (1970)
Portrét Doriana Graya (1969) (Tv-film)
Zuzana Maďarová
Beste films:
Hrnčiarsky bál (1982) (Tv-film)
Vlado Müller
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Medená veža (1970)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Emil Horváth ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na kometě (1970)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Demeterovci (1976) (Tv-film)
Peter Oswald
Beste films:
Pericola (1979) (Tv-film)
Hrnčiarsky bál (1982) (Tv-film)
Eliška Macháčková
Beste films:
Hrnčiarsky bál (1982) (Tv-film)
Jana Nagyová Pulm
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Vianočné oblátky (1977) (Tv-film)
Sidónia Haljaková-Gajdošová
Beste films:
Hrnčiarsky bál (1982) (Tv-film)
Ivan Krajíček
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Nebeští jezdci (1968)
Čaj u pána senátora (1967) (Tv-film)
Jozef Kuchár
Tsjechoslowakije
Beste films:
Šíleně smutná princezna (1968)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Bičianka z doliny (1981) (Tv-film)
Karol Čálik
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Andersonvillský proces (1976) (Tv-film)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Igor Šimeg
Tsjechoslowakije
Beste films:
Staroružová dráma (1989) (Tv-film)
Nedodržaný sľub (2009)
Anjel milosrdenstva (1993)
Štefan Hudec
Beste films:
Hrnčiarsky bál (1982) (Tv-film)
Ivo Gogál
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Invalid (2023)
Jozef Benedik
Tsjechoslowakije
Beste films:
Príbeh o Fatime a Omarovi (1975) (Tv-film)
Hrnčiarsky bál (1982) (Tv-film)
Bludička (1977)
Ladislav Kočan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jedenáste prikázanie (1977) (serie)
Rodina Tjaeldovcov (1986) (Tv-film)
Štúrovci (1991) (serie)
Peter Šimun
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Ženské oddelenie (1991) (Tv-film)
Invalid (2023)
Štefan Janči
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sebechlebskí hudci (1975)
Džarkovia (1973) (Tv-film)
Traja svedkovia (1968)
Vladimír Minarovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši synovia (1975) (serie)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Tv-film)
Albert, Albert (1995) (Tv-film)