Artiesten:
Jan Kraus (presentator), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol (meer)Artiesten
Silvie Dymáková
Tsjechoslowakije
Patrik Děrgel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Očitý svědek (2021)
Korunní princ (2015) (Tv-film)
Lucie Polišenská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kytice (2020) (toneelregistratie)
České století (2013) (serie)
Kobry a užovky (2015)
Ivana Uhlířová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
Weissenstein (2013) (toneelregistratie)
Marek Daniel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kolya (1996)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Srdce temnoty (2013) (toneelregistratie)
Lenka Krobotová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Berenika Kohoutová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Fair Play (2014)
Moje slunce Mad (2021)
Marika Šoposká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vlny (2024)
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (Tv-film)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Dominik Hašek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Děti Nagana (2023)
Smečka (2020)
Rafťáci (2006)
Tereza Černochová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Leonard Bernstein: Mše (2018) (toneelregistratie)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Bourák (2020)
Miroslav Hanuš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Milan Šteindler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vesničko má středisková (1985)
Česká soda (1998)
Tomáš Vorel st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pražská 5 (1988)
Díky za každé nové ráno (1994)
Cesta z města (2000)
Přemysl Rabas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zoo (2022) (serie)
Lukáš Krpálek
Tsjechoslowakije
Kristýna Leichtová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bull (2019) (toneelregistratie)
Obraz Doriana Graye (2010) (toneelregistratie)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Kamil Střihavka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Obraz Doriana Graye (2010) (toneelregistratie)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Rajko Doleček
Tsjechoslowakije
Hana Holišová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Škola základ života (2011) (toneelregistratie)
Lenka Lenny Filipová
Tsjechië
Beste films:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)