Artiesten:
Jan Kraus (presentator), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol (meer)Artiesten
Kateřina Žbirková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)
Igor Bareš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Vlny (2024)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Matěj Paprčiak
Tsjechoslowakije
Beste films:
The Wheel of Time (2021) (serie)
Karolína Holubová
Beste films:
Gympl (2007)
Skřítek (2005)
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Marián Čekovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (toneelregistratie)
Prvý slovenský horor (2014)
LokalFilmis (2015)
Michaela Maurerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
P.F. 77 (2003) (Tv-film)
Poslední motýl (1990)
Lakomec (2003) (Tv-film)
Andrea Kalousová
Tsjechië
Beste films:
Když prší slzy (2022)
Jak se moří revizoři (2018)
Pavel Callta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muzzikanti (2017)
Jitka Ježková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Báječná léta pod psa (1997)
iMucha Show (2022) (toneelregistratie) - verteller
Rozálie Havelková
Tsjechië
Beste films:
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (toneelregistratie)
10 let s ČT art (2023) (concert)
V peřině (2011)
Martha Issová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Myši patří do nebe (2021)
Kali
Tsjechoslowakije
Hana Mašlíková
Tsjechoslowakije
Tereza Dočkalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
294 statečných (2022) (toneelregistratie)
Ruská zavařenina (2015) (toneelregistratie)
Zahradníkův rok (2024)
Veronika Lálová
Tsjechoslowakije
Kryštof Bartoš
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Metanol (2018) (Tv-film)
Rédl (2018) (serie)
Dominik Landsman
Tsjechoslowakije
Beste films:
Deníček moderního fotra (2021)
David Pastrňák
Tsjechië
Ota Baláž
Tsjechoslowakije
Jana Bernášková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádky pro Emu (2016)
Děti Nagana (2023)
Cestující bez zavazadel (1998) (Tv-film)