Regie:
Ján RoháčArtiesten:
Vladimír Menšík, Karel Gott, Hana Zagorová, Stella Zázvorková, Dagmar Havlová, Naďa Urbánková, Ljuba Hermanová, Jiří Korn, Laďka Kozderková (meer)Artiesten
Josef Dvořák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Vladimír Dvořák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Toen verscheen de kat (1963)
Malí medvědáři (1957)
Zaostřit, prosím! (1956)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Pavlína Filipovská
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (toneelregistratie)
Člověk z půdy (1961) (toneelregistratie)
Zdeněk Podskalský st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Postřižiny (1980)
Spanilá jízda (1963)
Karel Štědrý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zuzana je zase sama doma (1961) (Tv-film)
Noc na Karlštejně (1973)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Uršula Kluková
Duitse Rijk
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Něžný barbar (1989)
Šéfe, jdeme na to! (1984) (Tv-film)
Věra Křesadlová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Skřivánci na niti (1969)
Intimní osvětlení (1965)
The Joke (1968)
Marie Rottrová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Vánoční koncert Karla Gotta (1986) (concert)
Eva Máziková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concert)
Smršť (2024)
Otakar Brousek st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Rudolf Jelínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Waldemar Matuška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Všichni dobří rodáci (1968)
Felix Holzmann
Tsjechoslowakije
Viktor Maurer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Světáci (1969)
Josef Langmiler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Tv-film)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Milan Klásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Helena Růžičková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Světáci (1969)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Miloš Kopecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Petr Kostka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Vyšší princip (1960)