Artiesten
Lenka Filipová
Tsjechoslowakije
Beste films:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Třicet panen a Pythagoras (1973)
Miroslav Žbirka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Hity 89 (1989) (concert)
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concert)
Vašo Patejdl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concert)
Ján Baláž
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concert)
Jožo Ráž
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concert)
Elena Vacvalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Šest statečných (1999)
Hazard (1995)
Andílek na nervy (2015)
Roman Luknár
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Karamazovi (2008)
Petr Janda
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilatievideo)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Adela Vinczeová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Jan Bendig
Tsjechië
Beste films:
Bastardi 2 (2011)
Školní výlet (2012)
Igor Timko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Študent (1990) (Tv-film)
Když draka bolí hlava (2018)
Jozef Bednárik
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Naši synovia (1975) (serie)
Ondřej Soukup
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům Na poříčí (1976)
Karel Gott 70 (2009) (concert)
Lucie Bílá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Marta Jandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Jana Kocianová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lýra 50 (2016) (concert)
Jitka Zelenková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Felix Slováček
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Síť na bludičku (1983) (Tv-film)
Peter Lipa
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Evanjelium o Márii (1992) (toneelregistratie)
Miliónový chlap (1987) (Tv-film)