Regie:
Ivo NovákScenario:
Fedor KauckýCamera:
Alois NožičkaMuziek:
Zdeněk LiškaActeurs:
Josef Somr, Ilja Prachař, František Němec, Petr Kostka, Eva Jiroušková, Bedřich Prokoš, Ferdinand Krůta, Vlastimil Hašek, Jaroslava Pokorná, Josef Větrovec, Jaroslav Mareš, Karel Urbánek (meer)Acteurs
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Ilja Prachař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
František Němec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Ucho (1970)
Petr Kostka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Vyšší princip (1960)
Eva Jiroušková
Tsjechoslowakije
Beste films:
De keizerlijke bakker (1951)
Kráva (1993)
Naděje (1963)
Bedřich Prokoš
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Vyšší princip (1960)
Vrchní, prchni! (1980)
Ferdinand Krůta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lucerna (1967) (Tv-film)
Skřivánci na niti (1969)
Ostře sledované vlaky (1966)
Vlastimil Hašek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Údolí včel (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Jaroslava Pokorná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Josef Větrovec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ukradená vzducholoď (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Tv-film)
Jaroslav Mareš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Karel Urbánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)
Egyptologové (1974) (Tv-film)
Muži jdou v tmě (1975) (Tv-film)
Otakar Brousek st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jaroslava Tichá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Smuteční slavnost (1969)
Kukačka v temném lese (1984)
Karel Hlušička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Dobrý voják Švejk (1956)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Jan Faltýnek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
S tebou mě baví svět (1982)
Naděje (1963)
Jan Teplý st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Lída Plachá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Bratranec Pons (1973) (Tv-film)
Městem chodí Mikuláš (1992) (Tv-film)
Václav Krška
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Mladá léta (1952)
Hlavní přelíčení (1971) (Tv-film)
Oldřich Velen
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)