Scenario:
Ivana SovišováActeurs:
Jan Cimický, Patricie Strouhalová, Jaroslav Samson Lenk, Václav Žmolík, Jiří Žáček, Ondřej Suchý, Simona Chytrová, Milan Markovič, Milan Kňažko, Vít Olmer, Mojmír Maděrič, Josef Carda (meer)Afleveringen(30)
-
13. komnata Jana Cimického (S15E01)
-
13. komnata Báry Vaculíkové (S15E02)
-
13. komnata Jaroslava Samsona Lenka (S15E03)
-
13. komnata Ondřeje Suchého (S15E04)
-
13. komnata Milana Markoviče (S15E05)
-
13. komnata Jiřího Slívy (S15E06)
-
13. komnata Mojmíra Maděriče (S15E07)
-
13. komnata Gabriely Koukalové (S15E08)
-
13. komnata Teny Elefteriadu (S15E09)
-
13. komnata Zdeňka Maryšky (S15E10)
-
13. komnata Renaty Kalenské (S15E11)
-
13. komnata Jana Vodňanského (S15E12)
-
13. komnata Josefa Cardy (S15E13)
-
13. komnata Václava Noida Bárty (S15E14)
-
13. komnata Viktora Dyka (S15E15)
-
13. komnata Jožky Šmukaře (S15E16)
-
13. komnata Karla Zimy (S15E17)
-
13. komnata Petra Baťka (S15E18)
-
13. komnata Ireny Budweiserové (S15E19)
-
13. komnata Zdeňka Podhůrského (S15E20)
-
13. komnata Magdaleny Reifové (S15E21)
-
13. komnata Sandry Pogodové (S15E22)
-
13. komnata Ladislava Raego Phama (S15E23)
-
13. komnata Rostislava Osičky (S15E24)
-
13. komnata Ladislava Potměšila (S15E25)
-
13. komnata Lukáše Drymla (S15E26)
-
13. komnata Pavla Pafka (S15E27)
-
13. komnata Jiřího Klema (S15E28)
-
13. komnata Tomáše Hauptvogela (S15E29)
-
13. komnata Kristýny Frejové (S15E30)
Acteurs
Markéta Dobiášová
Tsjechoslowakije
Jan Vodňanský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie) - a.b.
Jana Švandová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Karel Heřmánek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Jan Kačer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Jiří Štrébl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Herec (2020) (serie)
Jan Antonín Pitínský
Tsjechoslowakije
Táňa Fischerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Konec velkých prázdnin (1996) (serie)
Stopy života (2013) (serie)
Jiřina Šiklová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dabing Street (2018) (serie)
Jitka Vodňanská
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Petr Skoumal (a.b.)
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chaloupka na vršku (2006) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie) - a.b.
Hana Středová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři králové (1998) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Václav Noid Bárta
Tsjechoslowakije
De beste series:
Atentát (2015) (serie)
Temný Kraj (2017) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Jožka Šmukař
Tsjechoslowakije
De beste series:
To nevymyslíš! (2005) (serie)
Zuzana Burešová
Tsjechoslowakije
Karel Zima
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
České století (2013) (serie)
Petr Batěk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
České století (2013) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)