Scenario:
Ivana SovišováActeurs:
Jan Cimický, Patricie Strouhalová, Jaroslav Samson Lenk, Václav Žmolík, Jiří Žáček, Ondřej Suchý, Simona Chytrová, Milan Markovič, Milan Kňažko, Vít Olmer, Mojmír Maděrič, Josef Carda (meer)Afleveringen(30)
-
13. komnata Jana Cimického (S15E01)
-
13. komnata Báry Vaculíkové (S15E02)
-
13. komnata Jaroslava Samsona Lenka (S15E03)
-
13. komnata Ondřeje Suchého (S15E04)
-
13. komnata Milana Markoviče (S15E05)
-
13. komnata Jiřího Slívy (S15E06)
-
13. komnata Mojmíra Maděriče (S15E07)
-
13. komnata Gabriely Koukalové (S15E08)
-
13. komnata Teny Elefteriadu (S15E09)
-
13. komnata Zdeňka Maryšky (S15E10)
-
13. komnata Renaty Kalenské (S15E11)
-
13. komnata Jana Vodňanského (S15E12)
-
13. komnata Josefa Cardy (S15E13)
-
13. komnata Václava Noida Bárty (S15E14)
-
13. komnata Viktora Dyka (S15E15)
-
13. komnata Jožky Šmukaře (S15E16)
-
13. komnata Karla Zimy (S15E17)
-
13. komnata Petra Baťka (S15E18)
-
13. komnata Ireny Budweiserové (S15E19)
-
13. komnata Zdeňka Podhůrského (S15E20)
-
13. komnata Magdaleny Reifové (S15E21)
-
13. komnata Sandry Pogodové (S15E22)
-
13. komnata Ladislava Raego Phama (S15E23)
-
13. komnata Rostislava Osičky (S15E24)
-
13. komnata Ladislava Potměšila (S15E25)
-
13. komnata Lukáše Drymla (S15E26)
-
13. komnata Pavla Pafka (S15E27)
-
13. komnata Jiřího Klema (S15E28)
-
13. komnata Tomáše Hauptvogela (S15E29)
-
13. komnata Kristýny Frejové (S15E30)
Acteurs
Petr Vacek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Tomáš Juřička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Václav Cílek
Tsjechoslowakije
Rostislav Osička
Tsjechoslowakije
De beste series:
První republika (2014) (serie)
Ladislav Potměšil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Jaroslava Brousková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bakaláři (1972) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Když se slunci nedaří (1995) (serie)
Jiří Klem
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Ota Jirák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Saturnin (1994) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Tomáš Hauptvogel
Tsjechoslowakije
Pavel Pafko
Eerste Slowaakse Republiek
Robert Lischke
Tsjechoslowakije
Kristýna Frejová
Tsjechoslowakije
Zdena Hadrbolcová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Dalimil Klapka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serie)
Dana Batulková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Oběti (1999) (serie)
David Prachař
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Jan Szymik
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Ladislav Frej st.
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)