Regie:
Pavel JandourekScenario:
Pavel JandourekCamera:
Petr VejslíkMuziek:
Michal PavlíčekActeurs:
Ondřej Pavelka, Václav Neužil ml., Jitka Čvančarová, Oldřich Navrátil, Vanda Hybnerová, Michaela Kuklová, Petra Hřebíčková, Ladislav Kolář, Luboš Veselý, Norbert Lichý, Dita Kaplanová (meer)Acteurs
Ondřej Pavelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)
Václav Neužil ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dabing Street (2014) (toneelregistratie)
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Ve stínu (2012)
Jitka Čvančarová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Vanda Hybnerová
Tsjechoslowakije
Michaela Kuklová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni moji blízcí (1999)
Tajemství (2007) (toneelregistratie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Petra Hřebíčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Maryša (2010) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Ladislav Kolář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Smrt Pavla I. (2008) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Luboš Veselý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (toneelregistratie)
Norbert Lichý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (1999) (toneelregistratie)
Ve stínu (2012)
Rédl (2018) (serie)
Dita Kaplanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stavrogin je ďábel (2005) (toneelregistratie)
Koncert V... (1990) (toneelregistratie)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (toneelregistratie)
Marie Ludvíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyhnání Gerty Schnirch (2016) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Jan Apolenář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Krysař (2000) (toneelregistratie)
Ján Sedal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dechovka (2016) (toneelregistratie)
Marek Svoboda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Teorie tygra (2016)
Dům U Zlatého úsvitu (2009) (Tv-film)
Bábovky (2020)
Sara Venclovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyhnání Gerty Schnirch (2016) (toneelregistratie)
Indián v ohrožení (2014) (toneelregistratie)
Oktopus (2023) (serie)
Viktor Skála
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt Pavla I. (2008) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Znamení kříže (2006) (toneelregistratie)
Tomáš Dastlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Evžen Oněgin (2009) (toneelregistratie)
Jakub Grafnetr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kanadská noc (2008) (Tv-film)
Sejít z cesty (2012) (Tv-film)
Ach, ty vraždy! (2010) (serie)
Roman Blumaier
Tsjechoslowakije
Beste films:
Úsměvy smutných mužů (2018)
Všechno bude fajn (2017)
Expozitura (2009) (serie)