Gympl s (r)učením omezeným - Série 3 (2013) (Seizoen)
Regie:
Vojtěch MoravecCamera:
Jan DrnekActeurs:
Ondřej Gregor Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Karel Heřmánek, Lucie Benešová, Kristýna Leichtová, Milan Šteindler, Václav Kopta, Daniela Šinkorová, Dana Batulková, Jan Šťastný, Jan Révai (meer)Acteurs
Ludmila Zábršová-Molínová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Pan Tau (1971) (serie)
Лилиан Малкина
Estland
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Dobrá čtvrť (2005) (serie)
Jana Altmannová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Kamil Střihavka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Ulice (2005) (serie)
Vendula Hlásková
Tsjechië
De beste series:
Mamon (2015) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Modré stíny (2016) (serie)
Karel Heřmánek ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Genius (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Shadowplay (2020) (serie)
Jakub Grafnetr
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tátové na tahu (2018) (serie)
Ach, ty vraždy! (2010) (serie)
4teens (2011) (serie)
Vojtěch Machuta
Tsjechië
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Život je hra (2018) (serie)
Natálie Halouzková
Tsjechië
De beste series:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Polda (2016) (serie)
Špunti na cestě (2022) (serie)
Vojtěch Vondráček
Tsjechië
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Božena (2021) (serie)
Anastasia Chocholatá
Tsjechië
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Ondřej Rychlý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Eva Salvatore Burešová
Tsjechië
De beste series:
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
David Gránský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Ivana Korolová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Anča a Pepík (2017) (serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (serie)
Ať žijí rytíři! (2010) (serie)
Milan Slepička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
1864 (2014) (serie)
Atlantic Crossing (2020) (serie)
Michal Slaný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Helena Vondráčková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serie)
Comeback (2008) (serie)
Susedia (2006) (serie)
Jiří Weingärtner
De beste series:
Knightfall (2017) (serie)
Banáni (2023) (serie)
Clona (2014) (serie)
Daniel Navrátil
De beste series:
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)