Regie:
Oliver AndrásyScenario:
Oliver AndrásyMuziek:
Marián ČurkoArtiesten:
Elena Vacvalová (presentator), Oliver Andrásy (presentator), Marcel Forgáč (presentator), Milan Junior Zimnýkoval (presentator) (meer)Artiesten
Halina Pawlowská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie) - gids
Díky za každé nové ráno (1994)
Vrať se do hrobu! (1989)
Hana Lasicová
Tsjechoslowakije
Milan Lasica
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Tv-film)
Půldruhé hodiny zpoždění (2009) (toneelregistratie)
Tři veteráni (1983)
Ján Jackuliak
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Koločava (2002) (toneelregistratie)
České století (2013) (serie)
Peter Batthyány
Tsjechoslowakije
Beste films:
English is easy, Csaba is dead (2002) (toneelregistratie)
MIKI (2024)
Jawa nostalgická (1998) (toneelregistratie)
Martin Mňahončák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Uprising (2001) (Tv-film)
Klietka (1999) (Tv-film)
Lukáš Latinák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Herec (2020) (serie)
Občanský průkaz (2010)
Invalid (2023)
Roman Pomajbo
Tsjechoslowakije
Beste films:
České století (2013) (serie)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Touha (2011) (toneelregistratie)
Jarmila Lajčáková Hargašová
Tsjechoslowakije
Diana Mórová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jozef Mak (2021) (Tv-film)
Martha et moi (1990)
Na konci hry (2002) (Tv-film)
Karin Haydu
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muzikál (1993)
Na krásnom modrom Dunaji (1994)
Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný (1992)
Milo Kráľ
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zločin a trest (2015) (toneelregistratie)
Čerešňový chlapec (2011) (Tv-film)
Co chytneš v žitě (1998)
Marek Majeský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (Tv-film)
Kandidát (2013)
Amnestie (2019)
Katarína Knechtová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)
Emma Tekelyová
Beste films:
Pohľad do zrkadla (1981) (Tv-film)
Zbohom, sladké driemoty (1983)
Daniel Nekonečný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Jediná na světě (1995) (Tv-film)
Perinbaba a dva svety (2023)
Danica Jurčová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Empties (2007)
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (Tv-film)
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (Tv-film)
Anna Šišková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Musíme si pomáhat (2000)
Ženské oddelenie (1991) (Tv-film)
Tolstoj a peniaze (2016) (toneelregistratie)
Jožo Ráž
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (concert)