Regie:
Oliver AndrásyScenario:
Oliver AndrásyMuziek:
Marián ČurkoArtiesten:
Elena Vacvalová (presentator), Oliver Andrásy (presentator), Marcel Forgáč (presentator), Milan Junior Zimnýkoval (presentator) (meer)Artiesten
Elena Vacvalová (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Šest statečných (1999)
Hazard (1995)
Andílek na nervy (2015)
Oliver Andrásy (presentator)
Tsjechoslowakije
Iveta Malachovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Orbis pictus (1997)
Muž nie je žiadúci (1983)
Štvrtá hlava draka (1985) (Tv-film)
Mário "Kuly" Kollár
Tsjechoslowakije
Beste films:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concert)
Adela Vinczeová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Jozef Banáš
Tsjechoslowakije
Eva Máziková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concert)
Smršť (2024)
Marian Labuda
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Jozef Bednárik
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Naši synovia (1975) (serie)
Maroš Kramár
Tsjechoslowakije
Beste films:
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)
Život bez konca (1982) (serie)
Eygletiérovci (1986) (Tv-film)
Zuzana Smatanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Peter Nagy 65 (2024) (concert)
Peter Nagy
Tsjechoslowakije
Beste films:
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Lýra 50 (2016) (concert)
Petr Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Trhák (1980)
Cesta z města (2000)
Angelika (2007) (toneelregistratie)
Igor Timko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Študent (1990) (Tv-film)
Když draka bolí hlava (2018)
Peter Kočiš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Zátopek (2021)
Volha (2023) (serie)
Roman Luknár
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Karamazovi (2008)
Marián Čekovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (toneelregistratie)
Prvý slovenský horor (2014)
LokalFilmis (2015)
Matej Cifra - Sajfa
Tsjechoslowakije
Ady Hajdu
Tsjechoslowakije
Beste films:
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Romulus Veľký (1992) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ján Kuric
Tsjechoslowakije
Beste films:
Afrodita (1993) (Tv-film)
Můj vysvlečenej deník (2012)