Acteurs
Mikhail Pugovkin
Sovjet-Unie
Beste films:
Operacija Y i drugije priključenija Šurika (1965)
Ivan Vasiljevič meňajet professiju (1973)
Ně možet byť! (1975)
Jurij Nikulin
Sovjet-Unie
Beste films:
Andrej Rubljov (1966)
Dvadcať dněj bez vojny (1976)
Čučelo (1983)
Klara Rumyanova
Sovjet-Unie
Beste films:
Něznajka na Luně (1997)
12 stuljev (1971)
Air Crew (1979)
Leonid Gaidai
Sovjet-Unie
Beste films:
12 stuljev (1971)
Yevdokiya Urusova
Beste films:
Prestuplenije i nakazanije (1970)
Braťja Karamazovy (1969)
12 stuljev (1971)
Aleksandr Khvylya
Keizerrijk Rusland
Beste films:
Braťja Karamazovy (1969)
Alyje parusa (1961)
Pjatnadcatiletnij kapitan (1946)
Nikolay Gorlov
Keizerrijk Rusland
Beste films:
Otets Sergei (1978)
Legenda o Tile (1976)
Neskolko dnej iz žizni I. I. Oblomova (1979)
Valeriy Zolotukhin
Sovjet-Unie
Beste films:
Ivan Vasiljevič meňajet professiju (1973)
Intervencija (1968)
12 stuljev (1971)
Виктор Павлов
Sovjet-Unie
Beste films:
DMB (2000)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serie)
V avgustě 44-go (2001)
Georgiy Vitsin
Sovjet-Unie
Beste films:
Chipollino (1972)
12 stuljev (1977) (serie)
Operacija Y i drugije priključenija Šurika (1965)
Vladimir Dorofeyev
Keizerrijk Rusland
Beste films:
12 stuljev (1971)
Bolšaja doroga (1962)
Kubanskie kazaki (1949)
Saveliy Kramarov
Sovjet-Unie
Beste films:
12 stuljev (1977) (serie)
Csillagosok, katonák (1967)
Novyje priključenija neulovimych (1968)
Эраст Гарин
Keizerrijk Rusland
Beste films:
Džentlmeny udači (1972)
12 stuljev (1971)
Zoluška (1947)
Igor Yasulovich
Sovjet-Unie
Beste films:
Legenda o Tile (1976)
Obratnoj dorogi nět (1970)
Waterloo (1970)
Sergey Filippov
Keizerrijk Rusland
Beste films:
Ně gorjuj! (1969)
Karnavalnaja noč (1956)
Kaščej Bessmjertnyj (1945)
Vladimir Etush
Sovjet-Unie
Beste films:
Tri muškeťora (2013)
Kavkazskaja plennica, ili Novje priključenija Šurika (1966)
Priključenija Buratino (1975) (Tv-film)
Natalya Varley
Roemenië
Beste films:
Kavkazskaja plennica, ili Novje priključenija Šurika (1966)
Vij (1967)
Gosťja iz buduščego (1984) (serie)
Natalya Krachkovskaya
Sovjet-Unie
Beste films:
Chipollino (1972)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serie)
Ivan Vasiljevič meňajet professiju (1973)
Ruslan Akhmetov
Sovjet-Unie
Beste films:
Stanislav Sadalskiy
Sovjet-Unie
Beste films:
Něbesa obětovannyje (1991)
S novym godom, mamy! (2012)
Mjesto vstreči izměniť nělzja (1979) (serie)