Regie:
Michael ČechScenario:
Libor BoučekArtiesten:
Libor Bouček (presentator), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová (meer)Artiesten
Petr Pěknic
Tsjechoslowakije
Beste films:
České století (2013) (serie)
Volha (2023) (serie)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Jana Krausová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zámek v Čechách (1993) (Tv-film)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Jan Pokorný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kanárek (1999)
V žáru královské lásky (1990)
Jolana Voldánová
Tsjechoslowakije
Marek Adamczyk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Poslední závod (2022)
Lidice (2011)
Ladislav Křížek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Simona Lewandowska
Tsjechië
Beste films:
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Stíny v mlze (2022) (serie)
Zlatý podraz (2018)
Petr Svěcený
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Milan Peroutka ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Bořek Slezáček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Allmen (2017) (serie)
Terezín (2023)
Vilma Cibulková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Picasso (2008) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Poklad pana H. (1998) (Tv-film)
Tomáš Dastlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Evžen Oněgin (2009) (toneelregistratie)
Nikol Leitgeb
Tsjechoslowakije
Beste films:
Desideria e l'anello del drago (1994) (Tv-film)
Na zámku (1999) (Tv-film)
Jezerní královna (1998)
Kateřina Kněžíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (toneelregistratie)
Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta (2024) (toneelregistratie)
Jiří Prager
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Křehké vztahy (1979)
Albert (1985) (Tv-film)
Adéla Elbel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Superžena (2024)
Anna Kadeřávková
Tsjechië
Beste films:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Známí neznámí (2021)
Každý milion dobrý (2016) (Tv-film)
Jaroslava Obermaierová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Michal Hrůza
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pro Ukrajinu (2022) (concert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (concert)
Koncert pro Moravu (2021) (concert)
Stanislava Jachnická
Tsjechoslowakije
Beste films:
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
P.F. 77 (2003) (Tv-film)
Postel (1998)