Regie:
Michael ČechScenario:
Libor BoučekArtiesten:
Libor Bouček (presentator), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová (meer)Artiesten
Lenka Termerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Joke (1968)
Zátopek (2021)
Karel Zima
Tsjechoslowakije
Beste films:
České století (2013) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
...a bude hůř (2007)
Barbora Mottlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gangster Ka (2015)
Gangster Ka: Afričan (2015)
Jue zhan shi shen (2017)
Petra Černocká
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dívka na koštěti (1971)
Nepokojná láska (1975) (serie)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Anna Kulovaná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ztracená brána (2012) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Jak si nevzít princeznu (2021) (Tv-film)
Petr Jablonský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tady hlídám já (2012)
Chyťte doktora (2007)
Andílek na nervy (2015)
Pavel Trávníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Yvetta Blanarovičová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (Tv-film)
Petr Kolečko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Federer–Nadal (2023) (toneelregistratie)
Zdeněk Chlopčík
Tsjechoslowakije
Bára Štěpánová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Tisícročná včela (1983)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
František Straka
Tsjechoslowakije
Jan Onder
Beste films:
Šárka Kašpárková
Tsjechoslowakije
Ota Jirák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muži v offsidu (2010) (toneelregistratie)
Fimfárum Jana Wericha (2002)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Pavel Šimčík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Ivana Jirešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Národní třída (2019)
Navštívení (1993) (Tv-film)
Jožka Šmukař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Svatba na bitevním poli (2008)
Únos Moravanky (1982)
Jakub Uličník
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Lakomec (2020) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Anežka Rusevová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Tancuj Matyldo (2023)
Kazimír a Karolína (2010) (toneelregistratie)