Afleveringen(33)
-
Zápasy osobní, bitvy obecní (S04E01)
-
Návraty (S04E02)
-
Překvapení, překvapení! (S04E03)
-
Konce a začátky (S04E04)
-
O doktora více (S04E05)
-
Série nešťastných událostí (S04E06)
-
Kukuška (S04E07)
-
Druhé šance (S04E08)
-
Ve stínu pohromy (S04E09)
-
Černé dušičky (S04E10)
-
Změna plánu (S04E11)
-
Nabídka, pobídka, hrozba (S04E12)
-
Zranění (S04E13)
-
Každý problém má své řešení (S04E14)
-
Pouta rodinná a jiná (S04E15)
-
Krátký rozum, krátké nohy (S04E16)
-
Špatný den (S04E17)
-
Klín klínem (S04E18)
-
Sklepní tajemství (S04E19)
-
Konec velké hry (S04E20)
-
Lama, ta se má (S04E21)
-
Pomoz si sám, nebo ti bude pomoženo (S04E22)
-
Poznej svého nepřítele (S04E23)
-
Hořká medicína (S04E24)
-
Divadlo (S04E25)
-
Hra (S04E26)
-
Houbeles (S04E27)
-
V pasti a z pasti (S04E28)
-
Boj s démony (S04E29)
-
Dvojí agenda (S04E30)
Acteurs
Jindra Brendlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Polda (2016) (serie)
Dobré zprávy (2022) (serie)
Lubor Novotný
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jan Urban
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Zdeněk Piškula
Tsjechië
De beste series:
Genius (2017) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Lenka Švejdová
De beste series:
Modrý kód (2017) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Doktoři z Počátků (2013) (serie)
Petr Štěpánek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Miroslav Šimůnek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Crossing Lines (2013) (serie)
Missing (2012) (serie)
Přešlapy (2009) (serie)
Halina Pawlowská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie) - gids
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Jan Čenský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Andrej Lekeš
Tsjechië
De beste series:
Doktoři z Počátků (2013) (serie)
Naďa Urbánková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (serie)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Stanislav Lehký
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Veronika Divišová
Tsjechië
De beste series:
Volha (2023) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Michaela Dittrichová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Martin Písařík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Dopad (2023) (serie)
Jakub Kohák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Playhouse Presents (2012) (serie)
Dokoláč (2000) (serie)
Zuzana Stavná
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Tomáš Matonoha
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Lucie Kožinová
De beste series:
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serie)
Petr Janda
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bylo nás šest (1986) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
V.I.P. vraždy (2016) (serie)