Seizoen(5) / Afleveringen(136)
Acteurs
Milan Slepička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
1864 (2014) (serie)
Atlantic Crossing (2020) (serie)
Uršula Kluková
Duitse Rijk
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nemocnice na kraji města (1977) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Zdena Herfortová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Gustav Bubník
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Lumír Tuček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Historky od krbu (1994) (serie)
Kinetická encyklopedie všehomíra (1998) (serie)
Gynekologie 2 (2007) (serie)
Jindřich Kout
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Roman Havelka
De beste series:
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Pojišťovna štěstí (2004) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Andrej Lekeš
Tsjechië
De beste series:
Doktoři z Počátků (2013) (serie)
Zdeněk Piškula
Tsjechië
De beste series:
Genius (2017) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Lenka Švejdová
De beste series:
Modrý kód (2017) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Doktoři z Počátků (2013) (serie)
Zdeněk Žák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Anna Polcarová
Tsjechoslowakije
Simona Prasková
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Martin Jan Šverma
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pojišťovna štěstí (2004) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Doktoři z Počátků (2013) (serie)
Martin Simandl
De beste series:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Polda (2016) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Naďa Konvalinková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Josef Dvořák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bob a Bobek - králíci z klobouku (1979) (serie)
Maxipes Fík (1976) (serie)
Byli jednou dva písaři (1972) (serie)
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Zahrada (1974) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Kateřina Bláhová
Tsjechië
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Pouť (2018) (serie)
Špačkovi v síti času (2013) (serie)
Dagmar Křížová
Tsjechië