Regie:
Vojtěch NouzákScenario:
Honza DědekMuziek:
Xindl XArtiesten:
Honza Dědek (presentator), Adam Mišík, Marek Eben, Ondřej Gregor Brzobohatý, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Jakub Kohák, David Koller, Martha Issová (meer)Artiesten
Karel Vágner
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Trhák (1980)
Flirt se slečnou Stříbrnou (1969)
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Ladislava Něrgešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Minulost (1998)
Petra Řehořková
Beste films:
Kluci z hor (2018)
Jak se moří revizoři (2018)
Arnošt Goldflam
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Eliška Balzerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Můj báječný rozvod (2008) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Michal Dalecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Protektor (2009)
Predrag Bjelac
Joegoslavië
Beste films:
Warriors (1999) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)
Petr Zelenka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Buttoners (1997)
Igor Bareš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Vlny (2024)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Markéta Hrubešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Anna Kameníková
Tsjechië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Nevinnost (2011)
Božena (2021) (serie)
Daniela Drtinová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Milada (2017)
Aňa Geislerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Želary (2003)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Jiří Havelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Němá tajemství (2023)
Vosto5: Pérák (2020) (toneelregistratie)
Igor Orozovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Petr Kotlár
Tsjechië
Beste films:
Nabarvené ptáče (2019)
Daniela Písařovicová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšehrad: Fylm (2022)
Ztraceni v Mnichově (2015)
Pět mrtvých psů (2016) (serie)
Daniela Kolářová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Uit berekening (1968) (serie)