Vraždy v kruhu
Regie:
Ivan PokornýScenario:
Iva ProcházkováCamera:
Lukáš HyksaMuziek:
Jiří HájekActeurs:
Ivan Trojan, Richard Krajčo, Marek Němec, Hana Vagnerová, Jiří Štrébl, Adéla Petřeková, Martina Eliášová, Petr Panzenberger, Jenovéfa Boková, Tomáš Pavelka, Jiří Konvalinka, Jiří Hána (meer)Acteurs
Ivan Trojan
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Richard Krajčo
Tsjechoslowakije
De beste series:
Iveta (2022) (serie)
O ztracené lásce (2002) (serie)
Hraběnky (2007) (serie)
Marek Němec
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Hana Vagnerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Herec (2020) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Jiří Štrébl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Herec (2020) (serie)
Adéla Petřeková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Martina Eliášová
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Dáma a Král (2017) (serie)
Petr Panzenberger
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Herec (2020) (serie)
Tři tygři (2019) (serie)
Jenovéfa Boková
Tsjechoslowakije
Tomáš Pavelka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Jiří Konvalinka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Jiří Hána
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kosmo (2016) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Václav Neužil ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Anita Krausová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Pavel Oubram
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Václav Vašák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Zdena Hadrbolcová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Josef Vaverka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Znamení koně (2011) (serie)
Sanitka 2 (2013) (serie)
David Steigerwald
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chicago Fire (2012) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Tomáš Bělohlávek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pět mrtvých psů (2016) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)