Artiesten
Jan Kraus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Happy End (1967)
Ukradená vzducholoď (1966)
Vojtěch Dyk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Vojtěch Dyk & B-Side Band (2018) (concert)
Anděl Páně 2 (2016)
Jakub Prachař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revival (2013)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Jan Maxián
Tsjechoslowakije
Beste films:
Variácie slávy (1991) (Tv-film)
Postel (1998)
Revival (2013)
František Soukup
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revival (2013)
Michal Malátný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Nevinné lži (2013) (serie)
Josef Vojtek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Kabát - Noc v Edenu (2019) (concert)
Tři mušketýři (2005) (toneelregistratie)
Tomáš Klus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kazimír a Karolína (2010) (toneelregistratie)
Tajemství staré bambitky (2011) (Tv-film)
Hop nebo trop (2004) (serie)
Lucie Bílá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Richard Müller
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Hity 89 (1989) (concert)
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concert)
Václav Postránecký
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Aneta Langerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Koncert pro Martu (2022) (concert)
Touha jménem Einodis (2013) (toneelregistratie)
Petr Čtvrtníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Kouř (1990)
Anděl Páně 2 (2016)
Lucie Vondráčková
Tsjechoslowakije
Michaela Badinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karamazovi (2008)
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
Velkofilm (2007) (Tv-film)
Igor Timko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Študent (1990) (Tv-film)
Když draka bolí hlava (2018)
Jáchym Kraus
Tsjechië
Beste films:
Svatba na bitevním poli (2008)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Il caso dell'infedele Klara (2009)
Marta Jandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)
V slepých uličkách (2015) (concert)
Petr Kolář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Tři mušketýři (2005) (toneelregistratie)
Ivana Chýlková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Maska a tvář (2005) (toneelregistratie)
BrainStorm (2008) (Tv-film)