Camera:
Masaharu OkazakiMuziek:
岩崎琢Acteurs:
Mao Ichimichi, Jūrōta Kosugi, Mamoru Miyano, Shūichi Ikeda, Unshō Ishizuka, Megumi Hayashibara, Mika Doi, Takehito Koyasu, Isshin Chiba, Eri Kitamura (meer)Afleveringen(24)
-
Jomigaeru Kaitó Kid (E01)
-
Blue birthday (E02)
-
Hustler vs. magician (E03)
-
Meitantei wa hakudžicu no moto ni (E04)
-
Híro no júwaku (E05)
-
Black star (E06)
-
Kuroba Kaito no isogaší kjúdžicu (E07)
-
Otona no omadžinai (E08)
-
Phantom Lady: Tódžó (E09)
-
Phantom Lady to Rjoma no otakara (E10)
-
Kid, Konan no Rjóma otakara irjúdžon (E11)
-
Seija - futari no Kaitó Kid (E12)
-
Kare kara te o híte (E13)
-
Crystal Mother (E14)
-
Ódžo to dorobó no sokkjógeki (E15)
-
Kid vs. Konan: Kiseki no kúčú hokó (E16)
-
Green dream (E17)
-
Golden eye (Zenpen): Chat Noir no čósen (E18)
-
Golden eye (Kóhen): Keččaku Kid vs. Chat Noir (E19)
-
Dark knight (E20)
-
Kid vs. Konan: Gekka no šunkan idó (E21)
-
Red tear (E22)
-
Midnight Crow (Zenpen): Sono na wa Kaitó Korubó! (E23)
-
Midnight Crow (Kóhen): Gekitocu! Širo ka kuro ka!? (E24)
Acteurs
Wakana Yamazaki
Japan
Kaori Okuda
Japan
De beste series:
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serie)
GTO (1999) (serie)
Satsuki Yukino
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hikaru no go (2001) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Takaya Hashi
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Kōsei Tomita
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Gintama (2006) (serie)
Ginga eijú densecu Gaiden (1998) (serie)
Shin'ya Takahashi
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Kazuya Ichijō
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Aruno Tahara
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Hikaru no go (2001) (serie)
Kōsei Hirota
Japan
De beste series:
Chainsaw Man (2022) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Violet Evergarden (2018) (serie)
Nobuo Tanaka
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Monster (2004) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Ayaka Asai
Japan
De beste series:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serie)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serie)
Nobuaki Fukuda
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Hadžime no ippo: The Fighting! - Rising (2013) (serie)
Lynn
Japan
De beste series:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serie)
Oshi no Ko (2023) (serie)
Kimi wa hókago Insomnia (2023) (serie)
Shintarō Asanuma
Japan
De beste series:
Violet Evergarden (2018) (serie)
Šokugeki no Sóma (2015) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Kei Shindō
Japan
De beste series:
Tengoku daimakjó (2023) (serie)
Boku no Hero Academia (2016) (serie)
Overlord (2015) (serie)
Kanehira Yamamoto
Japan
De beste series:
Mušiši zoku šó (2014) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serie)
Kinryū Arimoto
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D Fifth Stage (2012) (serie)
Masaharu Satō
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Matsuri Kurosaki
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Sósó no Frieren (2023) (serie)
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Tsutomu Isobe
Japan
De beste series:
Monster (2004) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Black Lagoon (2006) (serie)