Makers:
Jaroslav SoukupRegie:
Jaroslav SoukupActeurs:
Soňa Norisová, Filip Tomsa, Jaroslav Satoranský, Zdeněk Palusga, Jan Monczka, Matěj Dadák, Jaroslava Stránská, Jana Boušková, Taťjana Medvecká (meer)Afleveringen(16)
-
Za lepších okolností (S01E01)
-
Ranč (S01E02)
-
Letenka do Ria (S01E03)
-
Případ Strnad (S01E04)
-
Pretty Woman z Dlouhé Vsi (S01E05)
-
Mrtvý v řece (S01E06)
-
Kovbojův návrat (S01E07)
-
Vražda za úplňku (S01E08)
-
Cigaretový kouř (S01E09)
-
Případ kocoura Mikeše (S01E10)
-
Čertův mlýn (S01E11)
-
Pohřešovaná (S01E12)
-
Vražedné esemesky (S01E13)
-
Jak málo stačilo (S01E14)
-
Blondýnka na hřbitově (S01E15)
-
Případ ukradené krasavice (S01E16)
Acteurs
Zora Poulová Valchařová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Dabing Street (2018) (serie)
Richard Fiala
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rédl (2018) (serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serie)
Jarmila Vlčková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Lubor Novotný
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Marek Pospíchal
Sovjet-Unie
De beste series:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Hana Doulová-Krobotová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Martin Kubačák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Zdeňka Sajfertová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Gagman (1987) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Hana Baroňová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Dáma a Král (2017) (serie)
Hvězdy nad hlavou (2021) (serie)
Petra Hobzová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
Jan Hraběta
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Petr Franěk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Herec (2020) (serie)
Jan Vondráček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Anča a Pepík (2017) (serie)
Mlsné medvědí příběhy (2020) (serie)
Ivana Milbachová
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Václav Knop
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Robert Jašków
Tsjechoslowakije
De beste series:
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Jiří Havel
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Rudolf Kubík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Matúš Bukovčan
Tsjechoslowakije
De beste series:
MOST! (2019) (serie)
Rapl (2016) (serie)
České století (2013) (serie)
Radek Kuchař
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Krev zmizelého (2006) (serie)