Regie:
Jiří HanibalScenario:
Jiří HanibalCamera:
Josef PávekMuziek:
Jan HrábekActeurs:
František Němec, Luděk Munzar, Eduard Cupák, Josef Somr, Oldřich Vlach, Jiří Pleskot, Jaroslav Drbohlav, Alena Procházková, Jiří Zahajský, Adolf Filip (meer)Acteurs
František Němec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Ucho (1970)
Luděk Munzar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
S čerty nejsou žerty (1984) - verteller
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Eduard Cupák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jiří Pleskot
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Jaroslav Drbohlav
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Ta chvíle, ten okamžik (1981)
Což takhle dát si špenát (1977)
Alena Procházková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Jiří Zahajský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Uit berekening (1968) (serie)
Adolf Filip
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Bohumila Dolejšová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (1976) (Tv-film)
Ladislav Lakomý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Jiří Bruder
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Tv-film)
Robert Vrchota
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tv-film)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Karel Koloušek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Utopím si ho sám (1989) (Tv-film)
Veselé windsorské paničky (1974) (toneelregistratie)
Karel Hábl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Uit berekening (1968) (serie)
Adelheid (1969)
Ilona Jirotková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Petrolejové lampy (1971)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Božena Böhmová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smuteční slavnost (1969)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Ema Skálová
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
O věcech nadpřirozených (1958)
Škola otců (1957)
Madame Sans-Géne (1971) (Tv-film)
Bohumil Šmída
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Partie krásného dragouna (1970)
Dívka s mušlí (1980)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)