Regie:
Robert SedláčekScenario:
Tereza BrdečkováCamera:
Petr KoblovskýMuziek:
Michal RatajActeurs:
Michal Dlouhý, Vladimír Javorský, Jaroslav Plesl, Saša Rašilov nejml., Judit Pecháček, Michal Balcar, Ondřej Pavelka, David Novotný, Václav Jiráček (meer)Afleveringen(6)
-
Snad to nebude tak hrozné (E01)
-
Past na svědomí (E02)
-
Krev, půda a strach (E03)
-
A přece se točí (E04)
-
Vyhrát za každou cenu (E05)
-
Dvojí tváře (E06)
Acteurs
Jan Novotný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Adéla Petřeková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Martin Myšička
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bez vědomí (2019) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Kosmo (2016) (serie)
Aleš Bílík
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
A Small Light (2023) (serie)
Atlantic Crossing (2020) (serie)
Claudia Vašeková
Tsjechoslowakije
De beste series:
A Small Light (2023) (serie)
Genius (2017) (serie)
Berlin - Der geteilte Himmel (2017) (serie)
Lenka Vlasáková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Annette Nesvadbová
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Gabriela Míčová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mamon (2015) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Pět let (2022) (serie)
Renata Visnerová-Prokopová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Polda (2016) (serie)
Jiří Ployhar ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Petr Jeništa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Podezření (2022) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Jan Hájek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
České století (2013) (serie)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serie)
Jiří Racek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Zdeněk Tyc
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bohéma (2017) (serie)
Filip Čapka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Radek Koula
Tsjechoslowakije
Jiří Král
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Zdeněk Rohlíček
Tsjechoslowakije
De beste series:
První republika (2014) (serie)
Duch (2022) (serie)
Polda (2016) (serie)
Miroslav Babuský
Tsjechoslowakije
De beste series:
MOST! (2019) (serie)
Rapl (2016) (serie)
České století (2013) (serie)
Zdeněk Bohata
De beste series:
Bohéma (2017) (serie)