Regie:
Michael ČechMuziek:
Paul KoulakArtiesten:
Libor Bouček (presentator), Jan Rosák, Anthony Laborde, André Bouchet, Monique Angeon, Agáta Hanychová, Jakub Prachař, Leona Machálková (meer)Artiesten
Jakub Vágner
Tsjechoslowakije
Eliška Bučková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vánoční Kameňák (2015)
Lejla Abbasová
Tsjechoslowakije
Beste films:
De Kronieken van Narnia: Prins Caspian (2008)
Doblba! (2005)
Filip Švarc
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vracenky (1990)
Copak je to za vojáka... (1987)
Daniela Šinkorová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Prvá noc pri mŕtvej (1993) (Tv-film)
O Jankovi kľúčiarovi (1994) (Tv-film)
Zdeněk Vencl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jan Antonín Duchoslav
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sněženky a machři (1982)
Sladké starosti (1984)
Krvavý román (1993)
Milan Peroutka ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Fotograf (2015)
Ro(c)k podvraťáků (2006)
Špindl 2 (2019)
Pavel Trávníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Matěj Dejdar
Tsjechië
Beste films:
Kluci z hor (2018)
Když prší slzy (2022)
Stáří není pro sraby (2022)
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Ivana Jirešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Národní třída (2019)
Navštívení (1993) (Tv-film)
Jitka Nováčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Xia dao lian meng (2017)
Martin Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ Platfus (1985) (Tv-film)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Anna Julie Slováčková
Tsjechië
Beste films:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Semafor „60“ (2020) (concert)
Martina Bárta
Tsjechoslowakije
Vojtěch Bernatský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Otesánek (2000)
David Svoboda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Medieval (2022)