Regie:
Jaroslav FuitCamera:
Aleš HartMuziek:
Karel HavlíčekActeurs:
David Matásek, Vladimír Polívka, Ondřej Pavelka, Lenka Vlasáková, Jiří Vyorálek, Jana Kolesárová, Jitka Sedláčková, Elizaveta Maximová, Petr Lněnička, Lucie Zedníčková, Pavel Doucek (meer)Afleveringen(16)
-
Dostihy smrti (S05E01)
-
Dobrý soused (S05E02)
-
Ryba (S05E03)
-
Jedna stopa (S05E04)
-
Absurdní divadlo (S05E05)
-
Poklad (S05E06)
-
Muž přes palubu (S05E07)
-
Pot a krev (S05E08)
-
Zahrádkáři (S05E09)
-
Logistika vraždy (S05E10)
-
Tygři (S05E11)
-
Tajemství jógy (S05E12)
-
Rána do zad (S05E13)
-
Anděl (S05E14)
-
Smrt z bazaru (S05E15)
-
Bříza na horách (S05E16)
Acteurs
Ondřej Novák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Genius (2017) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jaroslav Matějka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serie)
Polda (2016) (serie)
Lukáš Jůza
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Chlap (2022) (serie)
Jan Plouhar
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Václav Veselý
Tsjechië
De beste series:
Zrádci (2020) (serie)
První republika (2014) (serie)
Polda (2016) (serie)
Pavel Landovský
De beste series:
Duch (2022) (serie)
Polda (2016) (serie)
Hořký svět (2022) (serie)
Pavel Schönwälder
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Extraktoři (2023) (serie)
Světlu vstříc (2018) (serie)
Martin Simandl
De beste series:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Polda (2016) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Tereza Blažková
Tsjechië
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Darina Ničová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Polda (2016) (serie)
Kriminálka Anděl (2008) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Dita Zábranská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Polda (2016) (serie)
Richard Genzer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Polda (2016) (serie)
Pouť (2018) (serie)
Marie Renčová Kružíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Sever (2019) (serie)
Polda (2016) (serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serie)
Veronika Žilková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Lenka Zahradnická
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Ondřej Veselý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (serie)
Igor Orozovič
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Živé terče (2019) (serie)
Kamil Švejda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
MOST! (2019) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Emil Linka
De beste series:
Polda (2016) (serie)
The Letter for the King (2020) (serie)
Šéfka (2022) (serie)