Modrý kód - Série 2 (2017) (Seizoen)
Regie:
Jaromír PolišenskýCamera:
Jan MatiášekMuziek:
Dominik RenčActeurs:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, Eva Podzimková, Jiří Štěpnička, Aleksandr Minaev, Marika Procházková, Sandra Nováková, Adam Kraus, Štěpán Benoni, Kristýna Frejová, Jakub Štěpán (meer)Acteurs
Sabina Laurinová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Marek Němec
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Roman Zach
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Eva Podzimková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
1864 (2014) (serie)
Kosmo (2016) (serie)
Jiří Štěpnička
Groot Brittanië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Aleksandr Minaev
Sovjet-Unie
De beste series:
Specialisté (2017) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Marika Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Trpaslík (2017) (serie)
Sandra Nováková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Adam Kraus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serie)
Polda (2016) (serie)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Štěpán Benoni
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Kukačky (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Kristýna Frejová
Tsjechoslowakije
Jakub Štěpán
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jan Urban
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Radek Jiříček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Roman Skamene
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Michaela Dittrichová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Лилиан Малкина
Estland
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Dobrá čtvrť (2005) (serie)
Bára Fišerová
De beste series:
Podezření (2022) (serie)
Charité (2017) (serie)
Strom pohádek (1987) (serie)
Josef Pejchal
Tsjechoslowakije
De beste series:
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Oktopus (2023) (serie)
Ivo Novák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Genius (2017) (serie)
Ochránce (2021) (serie)