Modrý kód - Série 2 (2017) (Seizoen)
Regie:
Jaromír PolišenskýCamera:
Filip SandersMuziek:
Dominik RenčActeurs:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Roman Zach, David Gránský, Jana Stryková, Marika Procházková, Petr Konáš, Sandra Nováková, Nela Boudová, Jan Urban, Lenka Termerová, Anastasia Chocholatá (meer)Acteurs
Sabina Laurinová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Marek Němec
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Roman Zach
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
David Gránský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Jana Stryková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Legends (2014) (serie)
Marika Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Trpaslík (2017) (serie)
Petr Konáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Šéfka (2022) (serie)
Sandra Nováková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Nela Boudová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jan Urban
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Lenka Termerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Anastasia Chocholatá
Tsjechië
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Kristýna Frejová
Tsjechoslowakije
Eva Salvatore Burešová
Tsjechië
De beste series:
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Krejzovi (2018) (serie)
Štěpán Benoni
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Kukačky (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Barbora Šťastná
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Kapitán Exner (2017) (serie)
Stopy života (2013) (serie)
Lucie Kožinová
De beste series:
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serie)
Radek Jiříček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Kristýna Plocková
De beste series:
Modrý kód (2017) (serie)
Naďa Vinecká
De beste series:
Single Man (2017) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)