Modrý kód - Série 4 (2019) (Seizoen)
Regie:
Jaromír PolišenskýCamera:
Filip SandersMuziek:
Dominik RenčActeurs:
Josef Horák, Sabina Laurinová, Igor Chmela, Tomáš Měcháček, Saša Rašilov nejml., Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Zuzana Bydžovská, Petr Konáš, Jakub Štěpán, Jan Urban, Radek Jiříček (meer)Acteurs
Josef Horák
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
První republika (2014) (serie)
Vytoč mého agenta (2024) (serie)
Sabina Laurinová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Igor Chmela
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Tomáš Měcháček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Saša Rašilov nejml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Napoléon (2002) (serie)
Marika Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Trpaslík (2017) (serie)
Ondřej Rychlý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Zuzana Bydžovská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Petr Konáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Šéfka (2022) (serie)
Jakub Štěpán
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jan Urban
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Radek Jiříček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Otmar Brancuzský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Renata Visnerová-Prokopová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Polda (2016) (serie)
Kateřina Holánová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Bára Fišerová
De beste series:
Podezření (2022) (serie)
Charité (2017) (serie)
Strom pohádek (1987) (serie)
Eva Janoušková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Polda (2016) (serie)
Stopy života (2013) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Anna Jiřina Daňhelová
De beste series:
Polda (2016) (serie)
Profesor T. (2018) (serie)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Tereza Bílková
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
The Musketeers (2014) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Naďa Vinecká
De beste series:
Single Man (2017) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)