Modrý kód - Série 4 (2019) (Seizoen)
Regie:
Vojtěch MoravecCamera:
Jan DrnekMuziek:
Dominik RenčActeurs:
Josef Horák, Sabina Laurinová, Roman Zach, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, David Gránský, Tomáš Měcháček, Saša Rašilov nejml., Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Kristýna Frejová, Лилиан Малкина (meer)Acteurs
Josef Horák
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
První republika (2014) (serie)
Vytoč mého agenta (2024) (serie)
Sabina Laurinová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Roman Zach
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Igor Chmela
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Jiří Štěpnička
Groot Brittanië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
David Gránský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Tomáš Měcháček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Saša Rašilov nejml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Napoléon (2002) (serie)
Marika Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Trpaslík (2017) (serie)
Ondřej Rychlý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Kristýna Frejová
Tsjechoslowakije
Лилиан Малкина
Estland
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Dobrá čtvrť (2005) (serie)
Josef Pejchal
Tsjechoslowakije
De beste series:
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Oktopus (2023) (serie)
Jakub Štěpán
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jan Urban
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Otmar Brancuzský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Jindřich Nováček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Černá sanitka (2008) (serie)
Ondřej Lechnýř
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (serie)
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Josef Kubáník
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Půlnoční zpověď (2023) (serie)
Temný Kraj (2017) (serie)
Bára Fišerová
De beste series:
Podezření (2022) (serie)
Charité (2017) (serie)
Strom pohádek (1987) (serie)