Misdaad / Thriller
Tsjechië,
(2022–2023), 27 h
(Aantal minuten: 45 min)
Afleveringen(36)
-
Únos (S07E01)
-
Najdu tě (S07E02)
-
Touha (S07E03)
-
Malinková (S07E04)
-
Baťůžkáři (S07E05)
-
Zlato vandalů (S07E06)
-
Z nebeských výšin (S07E07)
-
Světlana (S07E08)
-
Skythové (S07E09)
-
Taxi (S07E10)
-
Lhostejnost (S07E11)
-
Kus těla (S07E12)
-
Hodinový manžel (S07E13)
-
Přiznání (S07E14)
-
Slušný život (S07E15)
-
Poslední splátka (S07E16)
-
Oko zákona (S07E17)
-
Věčný život 1 (S07E18)
-
Věčný život 2 (S07E19)
-
Zatáčka (S07E20)
-
V pasti (S07E21)
-
Kyselina (S07E22)
-
Smrt u soudu (S07E23)
-
Boží mlýny 1 (S07E24)
-
Boží mlýny 2 (S07E25)
-
Sen o štěstí (S07E26)
-
Mrazivý případ (S07E27)
-
Zachraň se, kdo můžeš (S07E28)
-
Vydána napospas smrti (S07E29)
-
Mimořádná událost (S07E30)
Acteurs
Božena Osvaldová
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Na vlnách Jadranu (2023) (serie)
Jana Hubka Vanýsková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Marián Chalány
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Matematika zločinu (2023) (serie)
Oktopus (2023) (serie)
Filip Štancl
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Radim Jíra
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
František Sládek
De beste series:
Tátové na tahu (2018) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Michal Lurie
De beste series:
Mamon (2015) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Martin Veselý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kriminálka 5.C (2019) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Jakub Kalián
Tsjechië
De beste series:
#martyisdead (2019) (serie)
Odznak Vysočina (2022) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Anna Kadeřávková
Tsjechië
De beste series:
Vyšehrad (2016) (serie)
Extraktoři (2023) (serie)
Dáma a Král (2017) (serie)
Václav Liška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jakub Chromeček
Tsjechoslowakije
De beste series:
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Pod hladinou (2023) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
Jakub Laurych
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zrádci (2020) (serie)
Bohéma (2017) (serie)
Der Zürich-Krimi (2016) (serie)
Petr Salavec
De beste series:
Specialisté (2017) (serie)
Martin Bednár
Slowakije
De beste series:
Polda (2016) (serie)
Výnimočná Nikol (2022) (serie)
Prázdniny (2017) (serie)
Tomáš Havlínek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Charité (2017) (serie)
Nikol Kouklová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Legends (2014) (serie)
Comeback (2008) (serie)
Stíny v mlze (2022) (serie)
Zuzana Kajnarová
Tsjechoslowakije
Petra Mošovská
De beste series:
Případy mimořádné Marty (2022) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Marek Lambora
Tsjechië
De beste series:
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Malá velká liga (2023) (serie)