Regie:
Zdeněk ZelenkaScenario:
Zdeněk ZelenkaCamera:
Martin ŠecMuziek:
Jiří ŠkorpíkActeurs:
Jiřina Bohdalová, Ondřej Vetchý, Viktor Preiss, Tatiana Dyková, Miroslav Hanuš, Jitka Smutná, Zdeněk Piškula, Jaromír Dulava, Jan Hrušínský, Jakub Štěpán, Pavel Rímský, Martina Preissová (meer)Acteurs
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Ondřej Vetchý
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Obecná škola (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Viktor Preiss
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Tatiana Dyková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Samotáři (2000)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Miroslav Hanuš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zdeněk Piškula
Tsjechië
Beste films:
Nevinné lži (2013) (serie)
Božena (2021) (serie)
Každý milion dobrý (2016) (Tv-film)
Jaromír Dulava
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Černí baroni (1992)
Jan Hrušínský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Dívka na koštěti (1971)
Jakub Štěpán
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Habermannův mlýn (2010)
Každý milion dobrý (2016) (Tv-film)
Pavel Rímský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Martina Preissová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (toneelregistratie)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Jan Hofman
Tsjechoslowakije
Beste films:
Poslední závod (2022)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Každý milion dobrý (2016) (Tv-film)
Michal Roneš
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
One Life (2023)
Mário Kubec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
České století (2013) (serie)
Radostný život posmrtný (1990) (Tv-film)
Václav Helšus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Anna Kadeřávková
Tsjechië
Beste films:
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Známí neznámí (2021)
Každý milion dobrý (2016) (Tv-film)
Miroslav Šnajdr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Rédl (2018) (serie)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Alice Šnirychová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Kráva (1993)
Swingtime (2007) (Tv-film)
Roman Štabrňák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Tajnosti (2007)