Regie:
Jaromil JirešScenario:
Václav ŠašekCamera:
Petr PolákMuziek:
Luboš FišerActeurs:
Josef Somr, Jana Dolanská, Zuzana Bydžovská, Ljuba Krbová, Lucie Zedníčková, Jakub Marek, Petr Pelzer, Oldřich Navrátil, Eva Jakoubková, Libuše Havelková (meer)Samenvattingen(1)
A film version of a novel by Jaroslav Havlicek, one of the leading representatives of Czech psychological prose. The film is a romantic story set in a small South-Bohemian town at the end of the last century, where an impressionable adolescent boy falls in love for the first time - and then into depths of despair. (officiële tekst van distribiteur)
Acteurs
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Jana Dolanská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kořist (1979) (Tv-film)
Zuzana Bydžovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Případ Platfus (1985) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ljuba Krbová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Lucie Zedníčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Saturnin (1994)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Jakub Marek
Beste films:
Strašidlo cantervillské (1989) (Tv-film)
Uloupené dětství (1986) (Tv-film)
Pojď, dáme sbohem žízni (1987) (Tv-film)
Petr Pelzer
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Eva Jakoubková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Hejtman z Kopníku (1983) (toneelregistratie)
Libuše Havelková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Příběh dušičkový (1964) (Tv-film)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Jiří Bartoška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Alice Vegrová
Beste films:
Helimadoe (1992)
Václav Vydra nejml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Tv-film)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Uit berekening (1968) (serie)
Rudolf Pellar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sen noci svatojánské (1959)
Princ a chuďas (1971) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Miroslav Dubský
Beste films:
Ladislav Kazda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ďáblova past (1961)
Romeo, Julie a tma (1959)
Naděje (1963)
Antonín Zacpal
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Přednosta stanice (1941)
Kristian (1939)
Hotel Modrá hvězda (1941)
Valerie Kaplanová
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Lokis (1986) (Tv-film)