Romantisch / Historisch / Familie
Rusland,
2015, 14x54 min
Regie:
Leon PrudovskyCamera:
Vladimir BashtaMuziek:
Aleksey ArtishevskiyActeurs:
Igor Sklyar, Tatyana Cherkasova, Daniil Strakhov, Ekaterina Olkina, Ivan Shibanov, Kseniya Surkova, Era Ziganshina, Борис Романов, Evgeniy Sidikhin (meer)Acteurs
Yelena Rufanova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Losev
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Boris Batuev
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Igor Dobryakov
Sovjet-Unie
De beste series:
Admiral (2009) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Konstantin Isaev
Sovjet-Unie
De beste series:
Mažor (2014) (serie)
Natalya Burmistrova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Leon Prudovsky
Sovjet-Unie
Mikhail Smirnov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Bělaja gvardija (2012) (serie)
Valeriy Malyushin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Vitaliy Olechkin
Rusland
De beste series:
Sparta (2016) (serie)
Oleg Garkusha
Sovjet-Unie
Вадим Лобанов
Sovjet-Unie
De beste series:
Idiot (2003) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Semyon Furman
Sovjet-Unie
De beste series:
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Борис Бирман
Sovjet-Unie
De beste series:
Idiot (2003) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Владимир Марков
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Ustinov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Игорь Павлов
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Aleksey Semonyov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Никита Барсуков
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksey Shutov
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)