Regie:
Braňo MišíkCamera:
Rado BliznakovActeurs:
Monika Horváthová, Marek Geišberg, Martin Mňahončák, Juraj Hrčka, Anna Javorková, Dáša Mamba Šarközyová, Alena Ďuránová, Jozef Vajda, Jana Oľhová (meer)Afleveringen(16)
-
Rozhodnutie (E01)
-
Čierna labuť (E02)
-
Pravá tvár (E03)
-
Výpoveď (E04)
-
Kolotoč (E05)
-
Únos (E06)
-
Plány (E07)
-
Prekvapenie (E08)
-
Začiatok (E09)
-
Zhlboka (E10)
-
Prebudenie (E11)
-
Tabula rasa (E12)
-
Kto do teba (E13)
-
Čo zostane (E14)
-
Pravda (E15)
-
Nová nádej (E16)
Acteurs
Monika Horváthová
De beste series:
Klamstvo (2023) (serie)
Mama na prenájom (2023) (serie)
Pravá tvár (2017) (serie)
Marek Geišberg
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hniezdo (2020) (serie)
Klamstvo (2023) (serie)
Nesmrteľní (2010) (serie)
Martin Mňahončák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Hniezdo (2020) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Juraj Hrčka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hniezdo (2020) (serie)
Tajné životy (2014) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Anna Javorková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tisícročná včela (1983) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Nepokojná láska (1975) (serie)
Dáša Mamba Šarközyová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pravá tvár (2017) (serie)
Nový život (2020) (serie)
Panelák (2008) (serie)
Alena Ďuránová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Klamstvo (2023) (serie)
Za sklom (2016) (serie)
Nesmrteľní (2010) (serie)
Jozef Vajda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Za sklom (2016) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Jana Oľhová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tisícročná včela (1983) (serie)
Mimi a Líza (2011) (serie)
Nesmrteľní (2010) (serie)
Simona Kollárová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Hotel (2018) (serie)
Ptáci na kolejích (2021) (serie)
Kamil Kollárik
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Websterovci (2017) (serie)
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
Jana Labajová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Za sklom (2016) (serie)
Dr. Dokonalý (2012) (serie)
Slovania (2020) (serie)
Richard Autner
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Zrada (2024) (serie)
Prokurátorka (2023) (serie)
Karol Csino
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
První republika (2014) (serie)
Emília Čížová
De beste series:
Chlap v dome (1986) (serie)
Pravá tvár (2017) (serie)
Michaela Drotárová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Susedia (2006) (serie)
Pravá tvár (2017) (serie)
Juraj Ďuriš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Za sklom (2016) (serie)
Zrada (2024) (serie)
Silvia Soldanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Kuchyňa (2018) (serie)
Pravá tvár (2017) (serie)
Michal Jánoš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Za sklom (2016) (serie)
Nesmrteľní (2010) (serie)
Hotel (2018) (serie)
Eva Landlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Klamstvo (2023) (serie)
Za sklom (2016) (serie)