Regie:
Drahomíra Reňáková-KrálováCamera:
Jan NěmečekMuziek:
Jaroslav UhlířActeurs:
Pavel Diviš, Luboš Diviš, Lenka Termerová, Jana Smrčková, Dana Homolová, Blažena Holišová, Josef Somr, Miloslav Šimek, Jiří Ornest, Ladislav Županič (meer)Acteurs
Pavel Diviš
Beste films:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Luboš Diviš
Beste films:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Páni Edisoni (1987)
Lenka Termerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Joke (1968)
Zátopek (2021)
Jana Smrčková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Božská Ema (1979)
Pražská 5 (1988)
Dana Homolová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
V erbu lvice (1994)
Blažena Holišová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Miloslav Šimek
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert) - presentator
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Jiří Ornest
Tsjechoslowakije
Beste films:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Racek (1996) (toneelregistratie)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Ladislav Županič
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Marek Eben
Tsjechoslowakije
Beste films:
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Praha stověžatá (2016) (toneelregistratie)
Arabesky (1987) (Tv-film)
Roman Bednář
Beste films:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Vyšehrad: Fylm (2022)
Vyšehrad: Seryjál (2021)
Dana Hlaváčová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Popelka (1969) (Tv-film)
Jan Vávra
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Kalamita (1980)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Miroslav Laňka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ pro začínajícího kata (1969)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Helena Lehká-Rejšková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Krvavý román (1993)
Renata Mašková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Tajemství Ocelového města (1978)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Jiří Petr
Beste films:
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Náhodou je príma! (1987)
Horká kaše (1988)
Vladimír Klapka
Beste films:
Vánice (1962)
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Vlastimila Vlková
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Happy End (1967)