Regie:
Tomáš SvobodaCamera:
David PloyharMuziek:
Jiří HájekActeurs:
Anna Polívková, Jan Dolanský, Jakub Gottwald, Ester Geislerová, Eva Holubová, Bohumil Klepl, Marcela Nohýnková, Sára Friedlanderová, Jaroslav Plesl (meer)Samenvattingen(1)
Marie (Anna Polívková), a successful TV presenter, has bad luck with guys. But her sister Karolína (Ester Geislerová) has found the one. When going back home, Marie meets her ex-boyfriend Jiří (Jaroslav Plesl) and realises that they still have feelings for each other. But Jiří turns out to be her sister’s fiancé… A crazy comedy by Tomáš Svoboda. (Finále Plzeň)
(meer)Acteurs
Anna Polívková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Zločin v Posázavském Pacifiku (2013) (toneelregistratie)
Jan Dolanský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Lakomec (2003) (Tv-film)
Jakub Gottwald
Tsjechoslowakije
Beste films:
Montenegro (2016)
Expozitura (2009) (serie)
Menandros & Thaïs (2016)
Ester Geislerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samota (2001) (Tv-film)
Nevinné lži (2013) (serie)
Krev zmizelého (2006) (serie)
Eva Holubová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Bohumil Klepl
Sovjet-Unie
Beste films:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (toneelregistratie)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Marcela Nohýnková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Dvě z Paříže (1988) (Tv-film)
Zabil jsem Einsteina, pánové... (1969)
Sára Friedlanderová
Beste films:
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Jaroslav Plesl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Roman Blumaier
Tsjechoslowakije
Beste films:
Úsměvy smutných mužů (2018)
Všechno bude fajn (2017)
Expozitura (2009) (serie)
Václav Helšus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Andrea Hoffmannová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádky pro Emu (2016)
Po čem muži touží (2018)
Špunti na vodě (2017)
Jan Vondráček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (toneelregistratie)
Lhář (2005) (toneelregistratie)
Eliška Jansová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Srnky (2021) (toneelregistratie)
Bohéma (2017) (serie)
Princezna a písař (2014) (Tv-film)
Tomáš Svoboda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hodinový manžel (2014)
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Jak se zbavit nevěsty (2016)
Hana Šedová
Beste films:
Snowboarďáci (2004)
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Angelika Sbouli
Tsjechië
Beste films:
Dvě nevěsty a jedna svatba (2018)
Štěstí je krásná věc (2020)
Braňo Holiček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Všichni moji blízcí (1999)
Swingtime (2007) (Tv-film)
Pavel Šimčík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Dušan Urban
Tsjechoslowakije
Beste films:
Evžen Oněgin (2009) (toneelregistratie)
Špinarka (2022) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)