Afleveringen(34)
-
Jedna nula (S02E01)
-
Hoří! (S02E02)
-
Las Vegas (S02E03)
-
Rozvedená hospoda (S02E04)
-
Spiklenci (S02E05)
-
Letkiss (S02E06)
-
Pozornost podniku (S02E07)
-
Zavřeno! (S02E08)
-
Stříhání hlav (S02E09)
-
PIDOS (S02E10)
-
Omluva se nepřijímá (S02E11)
-
Náš báječný rozvod (S02E12)
-
Že by láska (S02E13)
-
Modelka na půl úvazku (S02E14)
-
Dotočná (S02E15)
-
Kozel (S02E16)
-
Vítej, zlatý hattricku (S02E17)
-
Poslední čtení (S02E18)
-
Vezmeš si mě? (S02E19)
-
Holky moje (S02E20)
-
Konkurs (S02E21)
-
Ať se houpá (S02E22)
-
Pepova logika (S02E23)
-
Pokoj číslo šest (S02E24)
-
Kdo to je? Co tu chce? (S02E25)
-
Koblihy pro Koblihu (S02E26)
-
Oznámení se zlatou ořízkou (S02E27)
-
Něco si stopnu (S02E28)
-
Pátkova svatební noc (S02E29)
-
Mohl bych zůstat? (S02E30)
Acteurs
Zuzana Slavíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Boris Hybner
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Gagman (1987) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Petr Vágner
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dune (2000) (serie)
Clona (2014) (serie)
Vraždy v kruhu (2015) (serie)
Petr Klimeš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Atlantic Crossing (2020) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Olga Želenská-Drápalová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zákony vlka (2023) (serie)
Linka (2019) (serie)
Poslední oběť (2023) (serie)
Jan Szymik
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Ladislava Něrgešová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vinaři (2014) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Barbora Mottlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Extraktoři (2023) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Daniela Choděrová
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Sex O'Clock (2023) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
René Šmotek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Jakub Štěpán
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Ivana Andrlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Létající Čestmír (1983) (serie)
Zbyšek Pantůček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kosmix (2020) (serie)
Atentát (2015) (serie)
Kriminálka Anděl (2008) (serie)
Lucie Zedníčková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Tereza Šefrnová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nadměrné maličkosti (2004) (serie)
4teens (2011) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Barbora Kodetová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Children of Dune (2003) (serie)
Marek Taclík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Jan Vlas
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Comeback (2008) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Petr Vršek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Rédl (2018) (serie)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)