Regie:
Filip RenčScenario:
Josef KlímaCamera:
Karel FairaislActeurs:
Jiří Dvořák, Simona Stašová, Tomáš Dianiška, Jaromír Nosek, Petr Janiš, Juraj Kukura, Zdeněk Dvořák, Lucia Siposová, Jan Hrušínský, Jaroslav Kuneš, Dita Kaplanová, Lenka Filipová-Kudelová (meer)Afleveringen(3)
-
Zrozen bez porodu (E01)
-
Krutá nevěra (E02)
-
Užij si se psem (E03)
Acteurs
Marie Durnová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Igor Ondříček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Mamon (2015) (serie)
Gabriela Štefanová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jan Grygar
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
České století (2013) (serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (serie)
Miloslav Maršálek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Petr Bláha Nejedlý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Ladislav Kolář
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Četníci z Luhačovic (2017) (serie)
Luboš Veselý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Herec (2020) (serie)
Klára Apolenářová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Tatiana Dyková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ján Jackuliak
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Hniezdo (2020) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Iva Frühlingová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vetřelci a lovci (2009) (serie)
Horákovi (2006) (serie)
Ordinace v růžové zahradě (2005) (serie)
Marek Svoboda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Boží mlýny (2021) (serie)
Vetřelci a lovci (2009) (serie)
Šárka Bilíková-Šildová
De beste series:
Vetřelci a lovci (2009) (serie)
Okno do hřbitova (2011) (serie)
Ulice (2005) (serie)
Michal Slaný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Michal Dlouhý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Václav Jiráček
Tsjechoslowakije
De beste series:
A Small Light (2023) (serie)
Genius (2017) (serie)
České století (2013) (serie)
Jana Stryková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Legends (2014) (serie)
Jan Budař
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
České století (2013) (serie)
Hana Holišová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)