Regie:
Dan SvátekScenario:
Miroslav SovjákCamera:
Jakub ŠimůnekMuziek:
Norbi KovácsActeurs:
David Švehlík, Martin Finger, Zuzana Mauréry, Elizaveta Maximová, Vojtěch Vondráček, Martin Pechlát, Michal Čapka, Pavel Batěk, Lukáš Melník (meer)Acteurs
David Švehlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Ve stínu (2012)
Martin Finger
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Odpad, město, smrt (2013) (toneelregistratie)
Metanol (2018) (Tv-film)
Zuzana Mauréry
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vygumuj a napíš (1996) (toneelregistratie)
Tata (2000) (toneelregistratie)
Ako som vstúpil do seba (1999) (toneelregistratie)
Elizaveta Maximová
Rusland
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Vojtěch Vondráček
Tsjechië
Beste films:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Zápisník alkoholičky (2024)
Božena (2021) (serie)
Martin Pechlát
Tsjechoslowakije
Beste films:
Odpad, město, smrt (2013) (toneelregistratie)
Proces (2013) (toneelregistratie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Michal Čapka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (2017) (toneelregistratie)
Smíření (2020) (toneelregistratie)
Ruská zavařenina (2015) (toneelregistratie)
Pavel Batěk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Devadesátky (2022) (serie)
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Lukáš Melník
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Evžen Oněgin (2009) (toneelregistratie)
Metanol (2018) (Tv-film)
Sylvie Krupanská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Evžen Oněgin (2009) (toneelregistratie)
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Rodina je základ státu (2011)
Karolína Lipowská
Beste films:
Stockholmský syndrom (2020) (Tv-film)
FAMU v kině 02 (2021)
Polednice (2016)
Julius Oračko
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Herec (2020) (serie)
Stockholmský syndrom (2020) (Tv-film)
Martina Babišová
Tsjechië
Beste films:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
You're Ugly Too (2015)
Spolu (2022)
Ondřej Brett
Tsjechoslowakije
Beste films:
Transky, body, vteřiny (2020) (toneelregistratie)
Pestré vrstvy (2013) (Tv-film)
Stockholmský syndrom (2020) (Tv-film)
Pavla Dostálová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smíření (2020) (toneelregistratie)
Stockholmský syndrom (2020) (Tv-film)
Na konci září (2015) (amateurfilm)
Marcela Holubcová
Tsjechoslowakije
Josef Kaluža
Tsjechoslowakije
Tomáš Kobr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Toman (2018)
Stockholmský syndrom (2020) (Tv-film)
Zoran Kovačevič
Beste films:
Stockholmský syndrom (2020) (Tv-film)
Petr Panzenberger
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Slyšení (2017) (toneelregistratie)
Zkrocení zlé ženy (2016) (toneelregistratie)