Afleveringen(80)
-
Narozeninová překvápka (S01E01)
-
Množení králíků (S01E02)
-
Koza Květa (S01E03)
-
Svatba (S01E04)
-
Spi sladce, sysle (S01E05)
-
Ty jsi šéf (S01E06)
-
Realitní agent nikdy nespí (S01E07)
-
Žihadla a detektivové (S01E08)
-
Maso za maso (S01E09)
-
Rozhuda (S01E10)
-
Jak najít čichotupce (S01E11)
-
Na písknutí přiběhne (S01E12)
-
Rozbitý krunýř (S01E13)
-
Garážový výprodej (S01E14)
-
Nejchytřejší dům (S01E15)
-
Návštěva z personálního (S01E16)
-
Had v ráji (S01E17)
-
Provize a iluze (S01E18)
-
Televize nebo vězení (S01E19)
-
Tajemství (S01E20)
-
Kdo je tady blázen? (S01E21)
-
Trable s rodokmenem (S01E22)
-
Lepší matka nebo babička? (S01E23)
-
Lékařovy nové šaty (S01E24)
-
Mám prima bráchu (S01E25)
-
Pěšky v protisměru (S01E26)
-
Ať straší duchové! (S01E27)
-
Psí život (S01E28)
-
Dům na prodej (S01E29)
-
Alkoholik a cesta ke hvězdám (S01E30)
Acteurs
Zdenka Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Vzteklina (2018) (serie)
Jana Hermachová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Lékárníkových holka (1996) (serie)
Třetí patro (1985) (serie)
Ententýky (2012) (serie)
Martin Sobotka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Anča a Pepík (2017) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Helena Karochová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serie)
Tereza Nekudová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Volha (2023) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Radek Bár
De beste series:
Dáma a Král (2017) (serie)
Dvojka na zabití (2021) (serie)
Specialisté (2017) (serie)
Robert Tyleček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Petr Reidinger
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Atentát (2015) (serie)
Marta Hrachovinová
Tsjechoslowakije
De beste series:
To jsem z toho jelen (2000) (serie)
Moonacre (1994) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Lukáš Král
De beste series:
Genius (2017) (serie)
České století (2013) (serie)
První republika (2014) (serie)
Martin Ešpandr
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bohéma (2017) (serie)
Linka (2019) (serie)
Jiří Konvalinka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Josef Kuhn
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů (2013) (serie)
Jiří Ployhar ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Zuzana Zlatohlávková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Dobré ráno, Brno! (2023) (serie)
Václav Helšus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ivo Šmoldas
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Mazalové (2014) (serie)
Svatopluk Schuller
Tsjechoslowakije
De beste series:
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Eliška Lásková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyšehrad (2016) (serie)
Single Man (2017) (serie)
Poldové a nemluvně (2020) (serie)
Daniel Kadlec
De beste series:
Život je hra (2018) (serie)
Iveta (2022) (serie)
Tátové na tahu (2018) (serie)