Misdaad
Rusland,
2010, 18 h 48 min
(Aantal minuten: 47 min)
Scenario:
Andrey TumarkinCamera:
Aleksandr VatalevMuziek:
Vitaliy MukanyaevActeurs:
Yakov Shamshin, Kirill Polukhin, Vyacheslav Arkunov, Ivan Vasilev, Egor Bakulin, Artur Mkrtchyan, Nikolay Smirnov, Veronika Dmitrieva, Andrey Korshunov, Roman Pavlushev, Aleksey Baydakov (meer)Afleveringen(24)
-
Piknik (S01E01)
-
Belyje noči (S01E02)
-
Pojedinok (S01E03)
-
Komandirovka (S01E04)
-
Lekarstvo (S01E05)
-
Suďba (S01E06)
-
Nagrada (S01E07)
-
Ogoň (S01E08)
-
Ksiva (S01E09)
-
Mraz (S01E10)
-
Žara (S01E11)
-
Svidětěl (S01E12)
-
Igra (S01E13)
-
Mesť (S01E14)
-
Černyj korol (S01E15)
-
Kraža (S01E16)
-
Svoj (S01E17)
-
Moroz (S01E18)
-
Istina (S01E19)
-
Spravedlivosť (S01E20)
-
Strelok (S01E21)
-
Chitrec (S01E22)
-
Kino (S01E23)
-
Jarosť (S01E24)
Acteurs
Mikhail Sidash
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Trockij (2017) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Игорь Колосов
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ivan Kupreenko
Sovjet-Unie
De beste series:
Interny (2010) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Boris Khasanov
Sovjet-Unie
De beste series:
Trockij (2017) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Danil Pyanzin
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Bělaja gvardija (2012) (serie)
Sergey Sokolskiy
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Fyodorov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Dmitriy Karpov
De beste series:
Trockij (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Dostojevskij (2011) (serie)
Natalya Vasileva
De beste series:
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Olesya Berezhnaya
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Evgeniy Bulychyov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ladoga (2014) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Aleksey Alfeev
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Anton Chernov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Vadim Alfyorov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ruslan Meshchanov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Evgeniya Aleshina
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Владимир Глазков
Sovjet-Unie
De beste series:
Sparta (2016) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Vladimir Biryukov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Valeriy Pogrebnoy
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)