Regie:
Jan MatějovskýScenario:
Jaroslav DietlCamera:
Ivan ŠlapetaMuziek:
Jan KlusákActeurs:
Vlastimil Brodský, Eduard Cupák, Josef Hlinomaz, Vladimír Menšík, Nina Divíšková, Emma Černá, Lubomír Kostelka, Martin Růžek, Martin Štěpánek (meer)Acteurs
Vlastimil Brodský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Na samotě u lesa (1976)
Světáci (1969)
Eduard Cupák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Uit berekening (1968) (serie)
Josef Hlinomaz
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
De keizerlijke bakker (1951)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Dobrý voják Švejk (1956)
Vladimír Menšík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Nina Divíšková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho (1991) (toneelregistratie)
Emma Černá
Tsjechoslowakije
Lubomír Kostelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Balada z hadrů (1960) (toneelregistratie)
Všichni dobří rodáci (1968)
Martin Růžek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Tři na lavičce (1978) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Všichni dobří rodáci (1968) - verteller
Martin Štěpánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Obžalovaný (1964)
Marie Motlová
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ecce homo Homolka (1969)
Petrolejové lampy (1971)
Jana Šulcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Ctibor Turba
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Červená kůlna (1968)
Pět mužů a jedno srdce (1971)
Bylo nás deset (1962)
Regina Rázlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kolya (1996)
Zdeněk Dryšl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jak se budí princezny (1977)
Pět mužů a jedno srdce (1971)
Hana Kreihanslová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Čest a sláva (1968)
Nikdo se nebude smát (1965)
Jiřina Třebická
Tsjechoslowakije
Beste films:
Skřivánci na niti (1969)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Božena Böhmová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smuteční slavnost (1969)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Vašek Mlýnek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prervannaja pesňa (1960)
Pět mužů a jedno srdce (1971)
Kufr plný nadějí (1978) (Tv-film)
Ladislav Potměšil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)