Regie:
Zdeněk MíkaCamera:
Jiří StöhrMuziek:
Ladislav ŠtaidlActeurs:
Iva Janžurová, Petr Nárožný, Zuzana Bydžovská, Miroslav Vladyka, Stella Zázvorková, Zdeněk Řehoř, Karolina Slunéčková, Lída Roubíková, Božena Böhmová (meer)Acteurs
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Zuzana Bydžovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Případ Platfus (1985) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Miroslav Vladyka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Stella Zázvorková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Kolya (1996)
Zdeněk Řehoř
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Dnes naposled (1958)
Karolina Slunéčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Lída Roubíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Smuteční slavnost (1969)
Božena Böhmová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smuteční slavnost (1969)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Marie Marešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tv-film)
Romeo, Julie a tma (1959)
Po rozvodu (1981) (Tv-film)
Regina Rázlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kolya (1996)
František Hanus
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Byl jednou jeden král... (1954)
Bohuslav Čáp
Tsjechoslowakije
Beste films:
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Pyšná princezna (1952)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Libuše Geprtová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
V zámku a podzámčí (1981) (Tv-film)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Stanislava Bartošová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Michaela Mišková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratranec Pons (1973) (Tv-film)
Slaměný klobouk (1971)
Milenci v roce jedna (1973)
Tomáš Sedláček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Muži jdou v tmě (1975) (Tv-film)
Martin Štěpánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Obžalovaný (1964)
Adolf Filip
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Ať žijí duchové! (1977)