Regie:
Hynek BočanMuziek:
Zdeněk BartákActeurs:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Zdeněk, Jiří Langmajer, Jakub Wehrenberg, Jan Teplý ml., Radim Kalvoda, Zbyněk Fric, Václav Chalupa, Čestmír Řanda ml. (meer)Seizoen(4) / Afleveringen(45)
Acteurs
Jan Škvor
Tsjechoslowakije
De beste series:
Broučci (1995) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Radek Škvor
Tsjechoslowakije
De beste series:
Oběti (1999) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Arrowsmith (1997) (serie)
Petr Pelzer
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Lukáš Hlavica
Tsjechoslowakije
De beste series:
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Miroslav Středa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Stanislav Tříska
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Slovácko sa nesúdí (1975) (serie)
Kamil Halbich
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Václav Vodák
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
The Young Indiana Jones Chronicles (1992) (serie)
Jiří Juřina
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zdeněk Žák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Jindřich Hinke
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Povídky malostranské (1984) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Karel Bělohradský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Klára Jirsáková
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Hříchy pro pátera Knoxe (1992) (serie)
Vanda Švarcová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Sanitka (1984) (serie)
Simona Stašová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jiří Knot
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serie)
Ladislav Potměšil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Miroslav Vladyka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)