Regie:
Jiří Sequens st.Camera:
Josef HanušMuziek:
Zdeněk LiškaActeurs:
Vladimír Brabec, Rudolf Jelínek, František Němec, Miloš Willig, Ladislav Mrkvička, Vladimír Ráž, Josef Větrovec, Pavla Maršálková, Emil Horváth ml., Elo Romančík, Eva Sitta, Josef Langmiler (meer)Afleveringen(10)
-
Pán ze Salcburku (S03E01)
-
Tatranské pastorále (S03E02)
-
Šťastný a veselý (S03E03)
-
Klauni (S03E04)
-
Štvanice (S03E05)
-
Studna (S03E06)
-
Rukojmí v Bella Vista (S03E07)
-
Poselství z neznámé země (S03E08)
-
Mimikry (S03E09)
-
Růže pro Zemana (S03E10)
Acteurs
Miriam Kantorková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Bronzová spirála (1988) (serie)
Petr Štěpánek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Vlasta Vlasáková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Haldy (1973) (serie)
Příběhy všedního dne (1982) (serie)
Třicet případů majora Zemana (1974) (serie)
David Schneider
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Jan Přeučil
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Miloš Nedbal
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Uit berekening (1968) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Milan Sandhaus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Třicet případů majora Zemana (1974) (serie)
Jaroslav Kepka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Antonín Molčík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Slavné historky zbojnické (1985) (serie)
Létající Čestmír (1983) (serie)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Ladislav Lahoda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Chobotnice z II. patra (1986) (serie)
Václav Švorc
Tsjechoslowakije
De beste series:
Sanitka (1984) (serie)
Nebezpečí smyku (1975) (serie)
Třicet případů majora Zemana (1974) (serie)
Ota Sklenčka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Marcela Martínková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Rozsudek (1970) (serie)
Ladislav Trojan
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Eva Klepáčová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Křeček v noční košili (1987) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Boříkovy lapálie (1972) (serie)
Josef Němeček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Třicet případů majora Zemana (1974) (serie)
Velitel (1981) (serie)
Václav Bouška
Tsjechoslowakije
De beste series:
My z konce světa (1975) (serie)
Malý pitaval z velkého města (1982) (serie)
Třicet případů majora Zemana (1974) (serie)
Jana Andresíková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Jiřina Bílá
Tsjechoslowakije
De beste series:
Chalupáři (1975) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)
Pavel Jiras
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Duhový luk (1972) (serie)
Roky prelomu (1989) (serie)
Třicet případů majora Zemana (1974) (serie)