Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
Regie:
Václav VorlíčekScenario:
Miloš MacourekCamera:
Emil SirotekActeurs:
Jiří Lábus, Vladimír Dlouhý, Miroslava Šafránková, Petr Nárožný, Martin Růžek, Jana Drbohlavová, Hana Igonda Ševčíková, Ondřej Kepka, Pavel Zedníček, Stella Zázvorková, Jana Andresíková (meer)Acteurs
Jiří Lábus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Vladimír Dlouhý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Miroslava Šafránková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Co teď a co potom? (1991) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Moje kone vrané (1980) (serie)
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mach a Šebestová (1976) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Škola za školou (1981) (serie)
Martin Růžek
Oostenrijk-Hongarije
De beste series:
Krkonošské pohádky (1974) (serie) - verteller
Zahrada (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Jana Drbohlavová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Arabela (1980) (serie)
O vepříku a kůzleti (1970) (serie)
Hana Igonda Ševčíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Ondřej Kepka
Tsjechoslowakije
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
Stella Zázvorková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zahrada (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Jana Andresíková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Daniela Bartáková
Roemenië
De beste series:
Dlouhá míle (1989) (serie)
Chobotnice z II. patra (1986) (serie)
Sanitka (1984) (serie)
Jiří Kodeš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Černí andělé (2001) (serie)
Alena Karešová (verteller)
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie) - acteur, verteller
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Fantom operety (1970) (serie)
Sabina Králová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři králové (1998) (serie)
Expozitura (2009) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Hana Ulrichová
De beste series:
Soukromé pasti (2008) (serie)
Sever (2019) (serie)
Život na zámku (1995) (serie)
Jan Vágner
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
České století (2013) (serie)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (serie)
Michal Suchánek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
sKORO NA mizině (2020) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Vlastimil Zavřel
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Otto Rošetzký
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Rapl (2016) (serie)