Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek
Regie:
Václav VorlíčekScenario:
Miloš MacourekCamera:
Emil SirotekActeurs:
Jiří Lábus, Vladimír Dlouhý, Jana Kimlová, Petr Nárožný, Hana Igonda Ševčíková, Marian Labuda, Ondřej Kepka, Matouš Soukenka, Luděk Sobota, Stella Zázvorková, Pavel Zedníček, Jana Drbohlavová (meer)Acteurs
Jiří Lábus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Vladimír Dlouhý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Zlá krev (1986) (serie)
Jana Kimlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Aneta (1995) (serie)
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mach a Šebestová (1976) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Škola za školou (1981) (serie)
Hana Igonda Ševčíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Z hříček o královnách (1994) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Marian Labuda
Eerste Slowaakse Republiek
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Dobrodružstvá Budzogáňa, zbojníckeho kapitána (1972) (serie)
Sedem statočných budíkov (1975) (serie)
Ondřej Kepka
Tsjechoslowakije
Matouš Soukenka
De beste series:
Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (1993) (serie)
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Stella Zázvorková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zahrada (1974) (serie)
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Příběhy včelích medvídků (1984) (serie)
Jana Drbohlavová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Arabela (1980) (serie)
O vepříku a kůzleti (1970) (serie)
Jana Andresíková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Dáda Patrasová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie)
Návštěvníci (1983) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Jaroslava Kretschmerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Anča a Pepík (2017) (serie)
Gagman (1987) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Alena Karešová (verteller)
Tsjechoslowakije
De beste series:
Arabela (1980) (serie) - acteur, verteller
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Fantom operety (1970) (serie)
Alexej Pyško
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Volha (2023) (serie)
Karel Chromík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Josef Šebek
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Saturnin (1994) (serie)
Michaela Koliandrová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tři králové (1998) (serie)
Psí povídání (1985) (serie)
Sanitka (1984) (serie)